Wspieraj nas

• ngo_logo_625_4x3.jpg

Ełk. Jest szansa na radę?

16.06 2015

Prezydent Ełku ogłosił nabór kandydatów z ramienia ełckiego sektora pozarządowego na członków Rady Pożytku Publicznego w Ełku. Zgłoszenia można składać od 15 do 19 czerwca 2015 r.

• aktywny_elk_4x3.jpg

Aktywny Ełk! Bezpłatne zajęcia w każdą sobotę :)

06.06 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach CrossFit, Body Shape i Zumba. Ucział jest BEZPŁATNY. Miejscem spotkań jest nowy Park Sportowy przy ul. Parkowej (za Skateparkiem).

• ECW2015_akcja_2_10_4x3.jpg

Wolontariusze podczas "Pikniku KUBAńskiego".

01.06 2015

Wolontariusze WOW w ramach akcji realizowanej przez Ełckie Centrum Wolontariatu włączyli się w organizację "Pikniku KUBAńskiego", który odbył się w niedzielę 31 maja br. w Parku Solidarności. Podczas pikniku zbierano środki dla Kuby Bieńko, który jesienią zeszłego roku stracił obydwie ręce w wypadku w pracy.

• warsztaty2_marszalkowski_00_4x3.jpg

II Miedzypokoleniowe warsztaty animacyjne

10.05 2015

10 maja 2015 r. w ramach projektu "Seniorzy i młodzież razem dla innych" odbyły się drugie warsztaty animacji dzieci oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Chusta animacyjna okazała się nie tylko bardzo interesującym narzędziem animacyjnym i terapeutycznym ale także wzorcowym sposobem na integracje międzypokoleniową.

• warsztaty1_marszalkowski_00_4x3.jpg

I Międzypokoleniowe warsztaty animacyjne

09.05 2015

9 maja 2015 r. w ramach projektu "Seniorzy i młodzież razem dla innych" odbyły się międzypokoleniowe warsztaty animacji artystycznej dzieci. Nowe umiejętności, dawka zdrowego uśmiechu i cały dzień międzypokoleniowej, twórczej zabawy :-)

• balonowe_show1_4x3.jpg

Zapraszamy na warsztaty :)

06.05 2015

W najbliższy weekend odbędą się pierwsze warsztaty z zakresu animacji czasu wolnego dla dzieci w ramach projektu „Seniorzy i wolontariusze razem dla innych”. Warsztaty odbędą się 9 i 10 maja 2015 o godz. 10:00  w Klubie Seniora Ploteczka w Ełku.

Zaprszamy wszystkich pragnących realizować się w pracy animatora zabaw dla dzieci (w salach zabaw, podczas eventów, pikników, festynów, urodzin, kameralnych imprez rodzinnych, imprez przedszkolnych i szkolnych itp.) oraz wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat pracy, a przez to sprawiać radość dzieciom.

• Dodaj link do:
    • facebook.com