Wspieraj nas

• forum_00_4x3.jpg

I FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH POWIATU EŁCKIEGO

12.10 2015

10 października 2015 roku mieliśmy przyjemność organizować wspólnie z Stowarzyszeniem Adelfi I FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH POWIATU EŁCKIEGO. Wydarzenie to odbyło się w siedzibie Spółdzielni Socjalnej Dobra Siła w Starych Juchach w ramach działań Ełckiego Centrum Obywatelskiego STACJA współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku oraz Powiatu Ełckiego.

• maleECO_forum_inicjatyw-01_4x3.jpg

Zapraszamy na I Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Ełckiego

07.10 2015

Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z miasta i powiatu do udziału w I Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Ełckiego (FIPPE). Forum będzie okazją do integracji i wzmocnienia naszego sektora pozarządowego oraz do podniesienia kompetencji i poszerzenia wiedzy działaczy lokalnych organizacji. Szkolenie, warsztaty, przestrzeń do integracji, rozmów i zabawy – czas tylko dla Was. I FIPPE, pod hasłem „Komunikacja to zysk”, odbędzie się 10 października na terenie Spółdzielni Socjalnej Dobra Siła, ul. Jeziorna 10, Stare Juchy, start godz. 12.00.

• zumba_2015_4x3[1].jpg

Podziel się ciepłem - Charytatywny Maraton Zumby

07.10 2015

Weź udział w akcji Ełckiego Centrum Wolontariatu i podziel się ciepłem! :)

• 5-10-15_2015_00_4x3.jpg

Bieg 5-10-15

04.10 2015

Nasi wolontariusze pomagali w obsłudze biegu organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

• dzien_solidarnosci_miedzypokoleniowej_2015_00_4x3.jpg

"Sport łączy pokolenia" - Dzień Solidarności Międzypokoleniowej.

01.10 2015

W czwartek 1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Przy Zespole Szkół Samorządowych zorganizowano z tej okazji piknik rodzinny. Nie mogło tam zabraknąć uczestników naszego projektu.

• eko.00jpg_4x3.jpg

Z ekologią za pan brat

24.09 2015

Kolejny raz wolontariusze zaprosili do wspólnego sprzatania Ełku. Tym razem pod hasłem "Z ekologią za pan brat". Wielkie sprzątanie poprzedzał quiz wiedzy na temat ekologii.

Strony:
    • Dodaj link do: