Wspieraj nas

Wesołych Świąt!

24.12 2015
    • Bez tytulu_4x3.jpg

Możesz wspomóc nasze działania. Przekaż darowiznę na rzecz Stowarzyszenia ESSA.

30.11 2015

Chcesz wesprzeć ełcki wolontariat, pomóc naszej młodzieży rozwijać się w działaniach społecznych, aktywizować osoby starsze, dofinansować działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia?

Przekaż darowiznę na  działania statutowe Ełckiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów ESSA, przy którym działa m.in. Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, a jednocześnie obniżysz sobie kwotę podatku do zapłacenia.

• mody_00_4x3.jpg

Wolontariusze na Charytatywnej Gali Mody

30.11 2015

Charytatywna Gala Mody odbyła się 29 listopada w Sali Bursztynowej Hotelu Rydzewski z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls". Udział w niej wzięło wielu ludzi dobrej woli, podopiecznych i przyjaciół stowarzyszenia, wolontariuszy, samorządowców, dyrektorów i kierowników ełckich placówek. Ogromna ilość ludzi zaangażowała się w organizacje tego przedsięwzięcia za co my też sedrecznie dziękujemy.

• wosp_4x3.jpg

Zostań wolontariuszem WOŚP w Ełku

30.11 2015

Ruszyła maszyna... Kochani jak się okazało to wiele osób czekało na informację od kiedy się można zapisywać na wolontariusza. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ełku :)

• dec_00_4x3.jpg

Warsztaty decoupage

19.11 2015

19 listopada podczas kolejnych warsztatów przeprowadzonych w ramach Ełckiego Centrum Wolontariatu wolontariusze odkrywali swoje talenty artystyczne :)

• DSC_2447_4x3[1].jpg

Warsztaty filmowe

19.11 2015

Warsztaty filmowe zorganizowano w dniach 6-18.11.2015 r. w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu.

Strony:
    • Dodaj link do: