Wspieraj nas

• ngo_logo_625_4x3.jpg

Nowelizacja ustawy o pożytku podpisana. Przypominamy, co zmieni.

27.08 2015

25 sierpnia Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz ustawy o fundacjach. Nowe przepisy mają poprawić atmosferę wokół kampanii jednoprocentowych. Chodzi o przeznaczanie środków na reklamę oraz o programy komputerowe do rozliczania PIT-ów.

• plaza_4x3.jpg

Sportowo i bezpiecznie na plaży w Szeligach

26.08 2015

Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Ełckiego oraz Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Ełk podsumują sezon letni na plaży w Szeligach.
      Już 29 sierpnia br. (sobota) w godz. 10-14 na plaży w Szeligach wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w turnieju plażowej piłki siatkowej oraz zawodach pływackich. Warunkami do wzięcia udziału w imprezie są chęć dobrej zabawy, a także w przypadku osób które nie ukończyły co najmniej 16 lat pisemna zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas zawodów.

• 1_4x3[6].jpg

Pożegnanie wakacji :)

26.08 2015

Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA oraz Stowarzyszenie Srebrne Pokolenie w Ełku zapraszają dzieci i młodzież na wspólne zakończenie wakacji.

Zapraszamy w czwartek 27 sierpnia 2015 r. o godz. 16:00 Osiedlowy Klub Seniora PLOTECZKA w Ełku, ul. Piękna 21.

• logo_Elk_Tu_Wracam_4x3.jpg

Ełk. Mamy Radę, damy radę!

29.07 2015

Prezydent Ełku powołał pierwszą w historii miasta Radę Działalności Pożytku Publicznego w Ełku na lata 2015-2017.

• 00000_4x3.jpg

Soundsystem Stare Juchy 2015

25.07 2015
    • SAM_1443_4x3.jpg

Pierwsza akcja uczestników projektu „Seniorzy i młodzież razem dla innych”.

14.07 2015

Po cyklu warsztatów oraz wspólnych spotkań seniorzy i młodzież biorący udział w projekcie „Seniorzy i młodzież razem dla innych” przeszli do realizacji swoich pomysłów na ciekawe akcje społeczne. 13 lipca Ełcką Wąskotorówką razem z uczestnikami Centrum Integracji Społecznej AlterCIS i ich rodzinami wybrali się do Sypitek.

Strony:
    • Dodaj link do: