Wspieraj nas

• Herb-2_4x3.jpg

Zapraszamy na obrady Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego

Zapraszamy na obrady III Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego

29 października 2014 roku, godz. 16:30 sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Ełku

• festyn_2_4x3.jpg

Ełczanie dla Ełczan - Zapraszamy na piknik i koncert charytatywny

25.09 2014

Zapraszamy na Festyn charytatywny i koncert organizowane w celu wsparcia rodziny Ciszewskich z Ełku, którzy w wyniku wybuchu gazu 23 września stracili dach nad głową, cały swój dobytek i miejsca pracy. Podczas festynu zbierane będą darowizny na rzecz poszkodowanych.

• UM_E_k_4x3.jpg

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych

25.09 2014

Prezydent Ełku, Tomaswz Andrukiewicz, uruchomił konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Ełku w sprawie przyjęcia Ełckiego Programu Współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015. Potrwają do 17 października 2014 r.

Jedną z form konsultacji jest otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 15 października 2014 r. w Ełku, w godz.: 16.00-18.00 w kamienicy pozarządowej przy ul. Małeckich 3, sala nr 36. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, wniosków, opinii, rekomendacji od zainteresowanych osób, organizacji, podmiotów do projektu uchwały Rady Miasta Ełku w sprawie przyjęcia Ełckiego Programu Współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015.

• 22132581_9049_s_4x3.jpeg

"PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - MOJA SILNA STRONA NA RYNKU PRACY" - Zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

25.09 2014

"PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - MOJA SILNA STRONA NA RYNKU PRACY" - Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Ełku. Zapisy trwają do 06 października 2014 roku. Zgłoś się i kreatywnie spędź czas w miłej atmosferze.

• FINAL_4x3.jpg

Finał akcji "Ełk - tu pomagam"

„Ełk – Tu pomagam”

Zbiórka „Ełk – Tu pomagam” prowadzona była od 25.05.2014 r. do 23.09.2014 r. na terenie Ełku w formie dobrowolnych ofiar do puszek kwestarskich. Organizatorem zbiorki było Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA wraz z Wolontariackim Ośrodkiem Wsparcia i Urzędem Miasta Ełku. Łącznie zebrano 3829,30 zł.

• AUTYZM2_4x3.jpg

Akcja Wolontariat może być niebieski

27.08 2014

Pierwsze urodziny Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem IMPULS - 29.08.2014r.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem IMPULS obchodzi w tym roku swoje pierwsze urodziny. Wolontariusze postanowili przyłączyć się do obchodów tej rocznicy organizując akcję „Wolontariat może być niebieski” w nawiązaniu do międzynarodowego hasła „Zapal się na niebiesko dla autyzmu” („Light It Up Blue”).

• Dodaj link do:
    • facebook.com