Wspieraj nas

• Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA rozpoczęło realizację warsztatów filmowych w ramach projektu „Wolontariat – jestem na TAK”.

Uczestnicy warsztatów zdobędą praktyczną wiedzę filmową z zakresu podstaw reżyserii, przygotowania tekstu scenariuszowego, inscenizacji przestrzeni w filmie oraz montażu. Młodzi ludzie będą mieli okazję stworzyć zgraną ekipę filmową i przy użyciu profesjonalnego sprzętu filmowego nakręcić własne, autorskie filmiki, związane tematycznie z wolontariatem.

Wolontariat jest bardzo ważny dla naszego bliższego i dalszego otoczenia. Bycie wolontariuszem pomaga nam poczuć się potrzebnym i użytecznym. To wspaniałe doświadczenie, którym trzeba dzielić się z innymi, dlatego też w ramach warsztatów nakręcone i zmontowane zostaną trzy filmiki promujące wolontariat.

Nauka przez zabawę jest najciekawszą i najbardziej owocną formą zdobywania wiedzy. Inwestowanie w pasje dzieci i młodzieży jest sposobem kształtowania ich osobowości i kreowaniem ich przyszłości poprzez wspieranie realizacji ich marzeń. Warto pomóc im rozwijać zainteresowania, a pierwszym krokiem może być udział w warsztatach filmowych organizowanych przez Stowarzyszenie ESSA.

Warsztaty prowadzi Sójson&Papaj. Profesjonalna firma zajmująca się realizacjami video. Warsztaty filmowe dofinansowane są ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Z niecierpliwością czekamy na owoce ich pracy, którymi z pewnością podzielimy się z Państwem za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku.

Ełckie Stowarzyszenie

Studentów i Absolwentów ESSA