Wspieraj nas

• 27 sierpnia w Osiedlowym Klubie Seniora PLOTECZKA uczestnicy projektu "Seniorzy i młodzież razem dla innych" oraz zaproszeni ełczanie wspólnie świętowali zakończenie wakacji.

Przygotowano gry i  zabawy na świeżym powietrzu, konkursy, malowanie buziek i smakołyki na stołach. Wszystko to z szerokimi uśmiechami na twazach dzieci, które wspólnie z uczestnikami projektu żegnały wakacje.

To wszytsko za sprawą grupy seniorów działających m.in. w Osiedlowym Klubie Seniora PLOTECZKA i młodzieży, którzy od kwietnia wspólnie uczestniczyli w warsztatach i planowali jak umilić czas dzieciom i młodzieży.

Projekt „Seniorzy i młodzież razem dla innych” współfinansowany jest ze środków budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

• Dodaj link do:
    • facebook.com