Wspieraj nas

• 26 kwietnia na Stadionie Miejskim w Ełku odbył się o godz.10:00 pokazowy trening, a o godz.11:00 mecz pokazowy podczas którego drużyny KS Śniardwy Orzysz oraz Mazur Ełk, zagrały mecz z reprezentacją narodową AmpFutbol Polska.

Po meczu około godziny 12:00 odbył się I Bieg Osób Niepełnosprawnych, które pokonały symboliczne okrążenie stadionu i otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Ełku Tomaszowi Andrukiewiczowi i Staroście Ełckiemu Markowi Chojnowskiemu za objęcie wydarzenia swoim patronatem.
    Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia pracownikom MOSiR Ełk, Powiatowej Komendy Policji, Powiatowej Komendy Straży Pożarnej, Monice Kemicer, MOPS Ełk, Stowarzyszeniu Ostoja, Fundacji Marzenia i firmie medycznej LIFE, wszystkim wolontariuszom oraz wszystkim przybyłym kibicom i mediom.

Wydarzenie współfinansowane było z budżetu Miasta Ełku.

• Dodaj link do:
    • facebook.com