Sprzątanie świata z WOW | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Sprzątanie świata z WOW
Sprzątanie świata z WOW Napisano: 14 kwietnia 2021

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas” ~ Florian Plit

Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia po raz kolejny zaprasza na sprzątanie świata, które odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2021 r.
Tego dnia zamierzamy posprzątać lasek przy osiedlu Jeziorna. Zapraszamy więc każdego, kto chciałby nam pomóc, na zbiórkę o godzinie 10:00 na parkingu przy markecie przy ul. Grajewskiej. Zapewniamy worki, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji rąk. Akcja przebiegać będzie zgodnie z zasadami obowiązującym podczas pandemii COVID-19.
Współorganizatorem akcji jest Stowarzyszenie MONAR – Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku, Urząd Miasta Ełku, Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o.o. i Nadleśnictwo Ełk.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/OA4XPRQf