Spotkania z animatorem | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Spotkania z animatorem
Spotkania z animatorem

Chcesz dowiedzieć się przy jakich wydarzeniach będziemy niedługo pomagać? Masz fajne pomysły na działania i szukasz grupy, której mógłbyś je opowiedzieć? Chcesz zostać wolontariuszem i poznać ekipę?
Zapraszamy na spotkania podczas których rozmawiamy, omawiamy, planujemy i się integrujemy.
Spotkania są otwarte dla każdego – nie musisz mieć specjalnych kwalifikacji czy doświadczenia żeby do nas dołączyć. Wystarczy nam trochę dobrej energii i szczypta zaangażowania 🙂

Informacje o tym gdzie i kiedy odbywają się spotkania z animatorem można uzyskać na grupie facebookowej naszej organizacji – https://www.facebook.com/groups/wow.elk

Dołącz do grupy, czytaj notatki i do zobaczenia na spotkaniach!

Działanie jest realizowane w ramach zadania „Wsparcie Wspierających Wolontariuszy 2022 – WWW22” dofinansowanego z budżetu miasta Ełku.