Podpisaliśmy umowę na realizację zadania „Zielono nam!” | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Podpisaliśmy umowę na realizację zadania „Zielono nam!”
Podpisaliśmy umowę na realizację zadania „Zielono nam!”

Wiceprezeska naszej Fundacji podpisała umowę na realizację 2 zadań, w tym zadania „Zielono nam!”.

W ramach tego projektu zamierzamy aktywnie działać na rzecz ekologii i zieleni w naszym mieście!

Realizacja projektu pozwoli nam przeprowadzić 10 godzin hortiterapii dla przedszkolaków, zazielenić przestrzeń wokół Kamienicy Pozarządowej przy ulicy Małeckich 3, a także przeprowadzić warsztaty dla seniorów z zakresu ekologicznej uprawy roślin.

Zielony to kolor z którym jest nam po drodze. Nie tylko ze względu na logo, ale też dlatego że bliska naszemu sercu jest ekologia oraz natura. Cieszymy się, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli aktywnie działać w tym temacie, propagując proekologiczne postawy i realizując kolejne zielone pomysły!

Projekt „Zielono nam!” dofinansowany jest z budżetu Miasta Ełku.