Podpisaliśmy umowę na realizację kolejnego projektu! | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Podpisaliśmy umowę na realizację kolejnego projektu!
Podpisaliśmy umowę na realizację kolejnego projektu!

W ubiegły piątek Wiceprezeska naszej Fundacji podpisała umowę na realizację 2 zadań, w tym zadania „Młodzi = Aktywni”.

W najbliższych miesiącach wolontariuszki i wolontariusze naszej Fundacji będą mogli realizować własne pomysły organizując akcje społeczne, będą szkolić się z zakresu wolontariatu, integrować się, a także poznawać lokalne NGO.

Głównym celem tego projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, oddanie im przestrzeni do poznawania swoich mocnych i słabych stron, a także przekazanie im najważniejszej wiedzy dotyczącej pracy wolontariackiej (np. wolontariat w prawie, korzyści z bycia wolontariuszem), która umożliwi im aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnej.

Wiosna zapowiada się więc bardzo aktywnie, a my już nie możemy doczekać się rozpoczęcia działań!