Nie umie tańczyć ten kto nie spróbuje | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Nie umie tańczyć ten kto nie spróbuje
Nie umie tańczyć ten kto nie spróbuje

Razem z wolontariuszami Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Kasztanami” w Ełku, zaprzyjaźnionymi instruktorkami tańca wraz z ich grupami chcieliśmy pokazać, że tańczyć może każdy jeśli tylko zechce. Że również dla osób niepełnosprawnych jest to świetna zabawa i możemy tańczyć wszyscy razem jeśli tylko chcemy 🙂

Główna choreografia do utworu X Ambassadors – Renegades pomysłu Pauliny Kosmali.

Układ poprowadziły: Katarzyna Wasilczyk, Joanna Pomichter i Karolina Świątek.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które włączyły się w realizację inicjatywy Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia. Szczególne podziękowania dla tańczących panów z Domu Pod Kasztanami, dla zumbowego teamu Pauliny Kosmali, dla ekipy Ani Fiedoryszyn, dla Agnieszki Marcinkiewicz i grupy z Old School Dance. Dziękujemy Bramie Mazur za użyczenie infrastruktury.

Film zrealizowano w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.