Młodzieżowy Festiwal Kulturalny | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Młodzieżowy Festiwal Kulturalny
Młodzieżowy Festiwal Kulturalny

W sobotę 22 lipca 2023 na ełckiej Promenadzie odbył się Młodzieżowy Festiwal Kulturalny, któremu przewodziła młodzież z Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia. Wolontariusze od kilku miesięcy regularnie spotykali się po to, aby przygotować i zorganizować to wydarzenie.
Pod koniec maja wolontariusze ogłosili casting, w którym mogła wziąć udział każda osoba, która chciała zaprezentować szerszej publiczności swój talent. Informacja o castingu dotarła do miejskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także była umieszczona w social mediach Fundacji oraz na słupie ogłoszeniowym Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu.
Oprócz znakomitych występów młodzi ludzie przygotowali również kącik dla dzieci w którym zaplatali warkoczyki i malowali twarze, a każdy uczestnik został poczęstowany owocami oraz lemoniadą domowej roboty.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18:00 i umiliło mieszkańcom miasta oraz przebywającym w Ełku turystom wieczorny spacer po Promenadzie. Dziękujemy każdej osobie, która wzięła udział w wydarzeniu.

Młodzieżowy Festiwal Kulturalny został dofinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu „Fundacja WOW łączy i działa”