Aktywne lato w Ełku dobiegło końca | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Aktywne lato w Ełku dobiegło końca
Aktywne lato w Ełku dobiegło końca

Piękne lato za nami, a w raz z nim zakończyliśmy zajęcia w ramach projektu „Aktywne lato w Ełku”. Dzięki realizacji tego zadania, mieszkanki oraz mieszkańcy naszego miasta, a także osoby przyjezdne mogli bezpłatnie brać udział w zajęciach ruchowych, które odbywały się regularnie przy Plaży Miejskiej. Zorganizowane zostały zarówno zajęcia dla dorosłych jak i dla dzieci. Dorośli mogli uczyć się kroków „Slavica Dance”, która łączy w sobie elementy tradycji i nowoczesności. Najmłodsi mogli integrować się i bawić podczas gier i zabaw przygotowanych przez animatorkę.

Realizacja projektu pozwoliła uczestniczkom i uczestnikom, niezależnie od wieku, zadbać o swoje zdrowie fizyczne, poprawić swoją kondycję, zintegrować się, a także spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Zajęcia zostały dofinansowane z budżetu Miasta Ełku w ramach zadania „Aktywne lato w Ełku”.