Tworzenie naturalnych kosmetyków jako trening komunikacji dla wolontariuszy WOW | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Tworzenie naturalnych kosmetyków jako trening komunikacji dla wolontariuszy WOW
Tworzenie naturalnych kosmetyków jako trening komunikacji dla wolontariuszy WOW

Wolontariusze Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia uczestniczyli w warsztatach z tworzenia ekologicznych kosmetyków. Podczas 6-godzinnego warsztatu wolontariusze własnoręcznie wykonali bomby kąpielowe, peelingi do ust i ciała, balsamy do ust, pachnące mydełka, maski w płachcie, olejek wzmacniający do paznokci, tonik oraz płyn do demakijażu. Wolontariusze dowiedzieli się jak wykonywać eco kosmetyki i dlaczego warto wybierać tą opcję. Dodatkowo warsztaty miały na celu rozwijanie kompetencji wolontariuszy – poprzez wspólną pracę grupa praktykowała umiejętność pracy w zespole i rozwijała komunikację interpersonalną.

Warsztaty były finansowane z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu „Trening kompetencji społecznych dla wolontariuszy WOW”