Joga przy jeziorze | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Joga przy jeziorze
Joga przy jeziorze

Projekt „Joga przy jeziorze” realizowany przez Stowarzyszenie Kreatywnych Yoginów ma na celu promocję zdrowego, aktywnego oraz naturalnego stylu życia. Zajęciach z jogi odbywać się będą w każdą niedzielę (od 28.06 do 30.08) w godzinach od 9:30 do 11:00 w różnych miejscach Ełku. W zajęciach, które uwzględniają techniki oddechowe oraz krótkie medytacje, może uczestniczyć każdy niezależnie od wieku czy doświadczenia z jogą.
Ponadto podczas trwania projektu powstanie film instruktażowy promujący jogę oraz pokazujący walory miasta Ełku.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „Stopa”. Program „Działaj Lokalnie” wspierają: Powiat Ełcki, Miasto Ełk, Gmina Kalinowo, Gmina Prostki, Gmina Stare Juchy, Gmina Świętajno.