Poznawaliśmy się w Rumunii | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Poznawaliśmy się w Rumunii
Poznawaliśmy się w Rumunii Napisano: 27 czerwca 2023

Wolontariusze Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia wybrali się do Rumunii, w której mieli okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących zdrowia psychicznego oraz fizycznego młodzieży.

W warsztatach wzięła udział młodzież z 4 różnych krajów – z Polski, Rumunii, Serbii oraz Turcji. Młodzi ludzie zyskali dzięki temu możliwość do poznania się, zintegrowania, wymienienia się kulturami, a także mogli doszlifować swoje umiejętności językowe.

Uczestnicy wzięli udział w zajęciach z wykwalifikowanym trenerem i poznali najważniejsze zagadnienia tematyczne, a także omówili nurtujące ich kwestie. Dodatkowo wolontariusze mogli poznać piękną miejscowość – Craiova oraz zobaczyć cudowne zakątki Rumunii.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które wspierały nasz wyjazd, organizatorom wydarzenia oraz sympatycznej, otwartej młodzieży z Rumunii, Serbii oraz Turcji, z którymi nawiązaliśmy relacje i przyjaźnie na całe życie.