Aktywny mural promujący wolontariat | Fundacja WOW
Home > Działy > > Aktywny mural promujący wolontariat
Aktywny mural promujący wolontariat

Na garażach przy ul. Dąbrowskiego pojawił się mural. To efekt pracy członków ełckiej Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia w trakcie zajęć warsztatowych prowadzonych przez „Puzona”, twórcę murali.

– Całą inicjatywę przygotowali i zrealizowali wolontariusze – mówi Karol Paszkowski, animator FAS. – Pokazuje, jak wolontariat potrafi aktywizować ludzi. Sam mural jest bardzo symboliczny. Jest na nim woda, są łódki i wędkarze, którzy „łowią” drzemiące w nas talenty.
„Aktywny Mural” ma jeszcze jedno zadanie. Jest nim promowanie wolontariatu i zachęcanie do pracy na rzecz innych osób. Powstał on w ramach projektu „Aktywne Społeczności Warmii i Mazur” realizowanego przez Animatorów Społecznych Warmii i Mazur.

źródło:

Mural promuje wolontariat