Aktywne lato w Ełku | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Aktywne lato w Ełku
Aktywne lato w Ełku Napisano: 27 czerwca 2023

Tego lata postanowiliśmy zadbać o zdrowie!

W ramach projektu „Aktywne lato w Ełku” proponujemy zajęcia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, które będą odbywały się regularnie na terenie Plaży Miejskiej.

Dorośli będą mieli okazję zadbać o swoje ciało podczas zajęć Slavica Dance, które połączą w sobie nowoczesność i tradycję. Uczestnicy będą mogli zadbać o swoją kondycję, o swoją formę, zrelaksować się, a także nauczyć się nowych kroków tanecznych.

Z dziećmi pobawi się wykwalifikowana animatorka, która rozrusza uczestników na świeżym powietrzu. Do zajęć zostaną wykorzystane gry i zabawy animacyjne, elementy tańca oraz sportu. Młodzi ludzie będą mogli się zintegrować, nawiążą nowe znajomości, a także będą mogły poćwiczyć swoje kompetencje społeczne.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć będą zamieszczone na Facebooku naszej organizacji oraz na stronie www.