Spotkanie z Fundacją Wsparcia Nauki i Biznesu | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Spotkanie z Fundacją Wsparcia Nauki i Biznesu
Spotkanie z Fundacją Wsparcia Nauki i Biznesu

Wolontariuszki oraz wolontariusze naszej Fundacji mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielkami i przedstawicielami Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu w Ełku.

Pan Adam Waszkiewicz – Prezes Fundacji oraz Pan Hubert Górski – Dyrektor Generalny opowiedzieli nam o tym czym zajmuje się Fundacja, jak powstała oraz jakie są jej główne działania.

Uczestniczki i uczestnicy spotkania mogli poznać lokalną organizację pozarządową od kuchni – gospodarze zostali zapytani o to skąd biorą energię do działania, z jakimi trudnościami się mierzą oraz skąd czerpią pomysły. Młodzi ludzie zainteresowali się przede wszystkim dwoma filarami działalności organizacji: Mazurskim Uniwersytetem Ludowym oraz Policealną Szkołą Zawodową, którą prowadzi Fundacja WNB.

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie, Panu Adamowi i Panu Hubertowi za tak miłe przyjęcie, inspirującą rozmowę oraz podzielenie się z nami cennymi doświadczeniami. Jako grupa wolontariuszy życzymy dalszych sukcesów i niekończącej się energii do zmieniania świata!

Akcja została sfinansowana z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu „Młodzi = Aktywni”