Robisz zakupy przez internet? Robiąc to przez aplikację FaniMani wspierasz nasze działania! | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Robisz zakupy przez internet? Robiąc to przez aplikację FaniMani wspierasz nasze działania!
Robisz zakupy przez internet? Robiąc to przez aplikację FaniMani wspierasz nasze działania! Napisano: 11 kwietnia 2016

Robisz zakupy przez internet? Robiąc to przez aplikację FaniMani. Ty płacisz tyle co zawsze, a my otrzymujemy część tej kwoty na nasze działania.
Jak to zrobić? To proste – na stronie Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia rozwiń zakładkę „Więcej”, kliknij „Wspieraj nas” a następnie „Wspieraj nas teraz”, a zostajesz przekierowany na stronę www.fanimani.pl, gdzie możesz robić zakupy w wybranym przez siebie sklepie i nie zapłacisz za nie więcej niż zwykle.
W razie pytań prosimy o kontakt.

Pomożemy Ci nam pomagać.

mbU-faniManiLogo1