Warsztaty dziennikarskie | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Warsztaty dziennikarskie
Warsztaty dziennikarskie

W ramach działań Ełckiego Centrum Wolontariatu naszych wolontariuszy staramy się wyposażać w najróżniejsze umiejętności i kompetencje. Tym razem idąc za głosem ich potrzeb było to spotkanie z pytaniem „Dziennikarz: Pasja czy zawód?” i panią Emilią Matys.
Zajęcia okazały się bardzo ciekawe i inspirujące. Jak sama prowadząca napisała: „Poświęciłam je na wprowadzenie wolontariuszy w świat pracy w mediach. Uczestnicy wiedzą już, jak zdobywać informacje i w jakiej formie mogą je przekazać odbiorcom. Opowiedziałam im, jak wygląda dzień w redakcji. Podzieliłam się też ciekawostkami z moich doświadczeń dziennikarskich. Za nami teoria, przed nami wyzwanie praktyczne.”
Jeśli nauka nie poszła w las, być może niedługo przeczytacie artykuł autorstwa naszych wolontariuszy 🙂

Warsztaty zrealizowano w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.